Правовий захід “Кава з фахівцями”

З нагоди Всеукраїнського тижня права та в рамках укладеного із Відділенням Нотаріальної Палати України в Запорізькій області Меморандуму про співробітництво проведено першу зустріч “Кава з фахівцями” за участі студентів-правників ЗІЕІТ та провідних юристів, нотаріусів та адвокатів.

У невимушеній та затишній кавовій атмосфері відбулося надзвичайно цікаве спілкування на професійні теми. Правники поділилися своїм досвідом, секретами успіху та професійної майстерності, відповіли на питання студентів, розповіли про цікаві кейси зі своєї практичної діяльності та обмінялися думками щодо підвищення ефективності захисту прав людини. Окрім того студенти отримали навички неформального спілкування та нетворкінгу.

Дякуємо Масловець Людмилі, Любіченковській Анастасії, Семенову Максиму, Дуднік Світлані, Гулевській Ганні та Бабенко Ганні за надихаюче спілкування та гарний настрій. Чекаємо наступної зустрічі.